KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11898236
nr 1189 8236
Jean-Louis Forain
(1852-1931), Frankrike
Etsning, Jean Louis Forain 1852-1931, signerad i plåten. Motivet: 15x10
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:11:54
10/6 15:45:02
Jean-Louis Forain
Läs mer om Jean-Louis Forain